Yılbaşı tatili için tavsiyeler

tatilyerleri.gen.tr

2015 yılına günler kala herkesi bir tatil heyecanı sarmış durumda. Geçen sene kriz sesleri ile sönük geçen kutlamalardan sonra bu yıl daha genel br kutlama olacağını tahmin ediyoruz. Umarım bu sene her yıl taksimde yaşanan o karelerede emniyet bir çözüm bulacaktır. Tatillerin arka arkaya gelmesinden dolayıda Uludağ gibi yerlerede rahatlıkla gidilebilir. Bu sene zaten yılbaşı kutlamalarına tavsiyemiz de Uludağ gibi kayak merkezleri olacaktır.

Cuma gününün resmi tatil olmasından dolayı Perşembe günü Uludağ’a gidilebilir. Perembe – Cuma – Cumartesi ve Pazar günü Uludağ kayak merkezlerinde kalınarak Pazar tekrar dönüş yapılabilir. 3 günlük bir mola veya bi tatil fırsatıda edinmiş olacaksınızdır.

Uludağ konusunda sitemizi yeterince genişletemedik. Bu konuda bu kış umarım yeterli kadar dökümana ulaşarak sizler için değerli bilgileri aktarmayada başlarız. Sadece yaz tatili ile alakalı verileri uzun süredir paylaşıyoruz. Bu konuda arkadağlardan da Uludağ otelleri ve Uludağ tatil konusunda da bazı istekler geliyor. İlk etapda bu istekleri listemize alarak incelemer yapacağız.

2015 yılına girerken şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki İstanbul Yılbaşının en güzel kutlandığı yerdir. Binlerce alternatif mekan ile size hoş dakikalar yaşatabilirler. Fakat biraz İstanbuldan uzaklaşarak dinlenebileceğiniz mekanlar Uludağ ve Abant Gölü yakınlığından dolayı sizlere tavsiye edeceğim yerlerdir.

Bu yazı Bizden Tavsiyeler kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir